Vzhledem k naplnění kapacity a velkému zájmu stávajících členů se zápis do cvičebních hodin nekoná. V případě zájmu se na uvolněná místa dotazujte v hodinách.

VÝŠE PŘÍSPĚVKU: Předškolní děti 1700,-                                                                                                                                                        Žactvo                1700,-

Od 1. 1. 2023 zvyšuje ČOS členský poplatek na 300,- (děti, senioři na 65let)                                                                                                                                               600,- (dospělí 18 - 65let)

Členská známka je platná od 1. 1. do 31. 12. 2023

Příspěvky je nutno PLATIT V HOTOVOST do 30. 9. 2022 (2.pololetí)                                                                                                     do  31. 1. 2023 (1.pololetí)

Plaťte v hodinách:  Rodiče a děti  u p. Čečkové                                                                                                                                              Předškolní žactvo u p. Doležalové                                                                                                                                    Mladší a starší žactvo u p. Janečkové                                                                                                                              Dospělí + senioři (ZTV) u p. Matasové                                                                                                                              Senioři u p.V.Hurychové.

Poznámka: Cvičencům, kteří zaplatili plnou částku na 1.pololetí 2022 bude odečten členský příspěvek 200,-Kč