Vzhledem k naplnění kapacity a velkému zájmu stávajících členů se zápis do cvičebních hodin nekoná. V případě zájmu se na uvolněná místa dotazujte v měsíci říjnu.

VÝŠE PŘÍSPĚVKU:

.

Příspěvky je nutno PLATIT V HOTOVOST do 30. 9. 2022I!!

Plaťte v hodinách:  Rodiče a děti  u p. Čečkové                                                                                                                                              Předškolní žactvo u p. Doležalové                                                                                                                                    Mladší a starší žactvo u p. Janečkové                                                                                                                              Dospělí + senioři (ZTV) u p. Matasové                                                                                                                              Senioři u p.V.Hurychové.

Poznámka: Cvičencům, kteří zaplatili plnou částku na 1.pololetí 2022 bude odečten členský příspěvek 200,-Kč