DOTACE, GRANTY, PŘÍSPĚVKY

Děkujeme za podporu

TJ Sokol Strakonice obdržel rozhodnutím č. 448-01-005/21 z dotačního programu Jihočeského kraje "Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže" v rámci 1. výzvy v roce 2021 pro období od 1. 1. 2021 do 30. 6. 2022 dotaci ve výši 88.000,- Kč. Uznatelné náklady byly stanoveny na částku 147.059,- Kč. Dotace byla použita na úhradu nákladů tepelné a elektrické energie v alikvótní části k procentuálnímu počtu dětí a mládeže k celkovému počtu členské základny, což představuje 75,17%. Použití dotace pomohlo finančně překlenout alespoň část uvedeného období tak, aby byla zachována sportovní činnost dětí a mládeže. Tato skutečnost byla projednána na valné hromadě v r. 2022 a v oddílech všestrannosti a stolního tenisu. Vedení TJ Sokol Strakonice děkuje za poskytnutou dotaci.

Oprava objektu Sokolovny

"Tělocvičná jednota Strakonice dokončují opravu fasády a sanační práce tělocvičny. Důvodem byla značně poškozená omítka a pronikající vlhkost do suterénního sociálního zařízení. Hodnota díla představuje částku 910.000,- Kč. Výraznou finanční podporu ve výši 726.000,- Kč poskytl v rámci dotačního programu Podpora sportu Jihočeský kraj. Zbývající finanční prostředky uhradila TJ Sokol Strakonice z vlastních zdrojů. Představitelé TJ Sokol Strakonice děkují za poskytnutou finanční pomoc i za vstřícné jednání pracovníkům oddělení administrace dotačních programů Jihočeského kraje."